POPIS

Realizace budovy Silo Tower Olomouc byla zahájena dne 11.4.2013.

V květnu 2014 byla budova zkolaudovaná.

Budova Silo Tower Olomouc slouží k administrativním účelům. Architektonicky jedinečně navržená budova Vám nabízí pronájem moderních kancelářských prostorů, nejvyšších mezinárodních standardů, o celkové ploše 1100 m2, rozložené v pěti podlažích.

Základem nové moderní budovy je bývalé silo z roku 1936, na ulici Litovelská, umístěné v jedné z nejprestižnějších lokalit města Olomouce.

Budova Silo Tower Olomouc zajišťuje vysoký uživatelský komfort exkluzivním výhledem, moderním technickým řešením a poskytovanými službami.

Nabízíme Vám kancelářské prostory umístěné v prosklené části budovy ve výšce 11. až 15. podlaží s výhledem na celou Olomouc, maximálně flexibilní uspořádání kanceláří, samostatné kuchyňky a sociální zázemí na každém podlaží, vlastní parkování a další.

Kancelářské jednotky odpovídají požadavkům na podobu kanceláří typu A. Součástí vybavení každé jednotky je individuální řízení teploty ze strany uživatele (vytápění, chlazení), aktivní výměna vzduchu, okna s protislunečním zasklením, zavěšený podhled a další, uvedené viz specifikace.

V přízemí lze využít služby recepce, zasedací místnost a lobby.

Nabízíme Vám široké portfolio služeb, které umocňují kvalitu nabízených nebytových prostor a zajišťují komfortní průběh nájemního vztahu.

© 2012-2014 Silo Tower Olomouc