LOKALITA

Skvělé umístění Silo Tower Olomouc v těsné blízkosti historického centra Olomouce, snadná dopravní dostupnost a kvalitní občanská vybavenost v okolí jsou základní předpoklady pro úspěšný rozvoj firem, spokojenost jejich zaměstnanců a dobré vztahy s obchodními partnery.

Budova Silo Tower Olomouc je umístěna v bezprostředním sousedství budovy Magistrátu města Olomouc, na ulici Litovelská. Budova je vymezena železniční tratí a ulicemi Litovelská a Před Lipami. Lokalita je vzdálená jen 15 minut chůze od Horního náměstí. V širším okolí se navíc nachází instituce státní správy jako je Okresní soud a pobočka Krajského soudu, Správa železničních dopravních cest, dále Vědecká knihovna, Univerzita Palackého, Zimní stadión a další.

Dopravní dostupnost

Díky strategické poloze v Olomouci je budova Silo Tower Olomouc velmi dobře dostupná dálniční, železniční i leteckou dopravou.

  • strategický bod vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy
  • dálniční síť: Praha – Brno – Olomouc – Ostrava
  • letiště: Brno (60 km), Ostrava (80 km), Praha (250 km), Vídeň (190 km)
  • rozvinutá síť městské hromadné dopravy (tramvaje, autobusy)

Umístění Silo Tower Olomouc na trase hlavního tahu Olomoucí a vlastní parkovací plochy garantují dostupnost automobilem. Bezprostřední blízkost vlakové stanice Olomouc město usnadní spojení s okolními obcemi a hlavním nádražím. Síť linek MHD se zastávkami u objektu „Nádraží město“ a „Šibeník“ zvyšují dopravní obslužnost kanceláří.

© 2012-2014 Silo Tower Olomouc